Сертифікація ГБО Львів – одна з найпоширеніших послуг, за якою звертаються клієнти компанії «ІНТЕРТРАНСГРУП». Таке переобладнання дає можливість заощаджувати значну суму на паливних витратах, але будь-які зміни в конструкції автомобіля повинні бути вказані в техпаспорті та зареєстровані відповідними органами. Після встановлення газо-балонної установки авто має пройти перевірку та отримати сертифікат відповідності, що засвідчуватиме безпечність експлуатації, і лише тоді, зміни будуть внесені у техпаспорт.
Як підготувати автомобіль для сертифікації ГБО?
В першу чергу звертаємо увагу на балон, оскільки його несправність може стати причиною того, що сертифікація газу на авто не відбудеться. На балоні повинна розміщуватись спеціальна табличка, яка являється паспортом для балону до 100 літрів, балони більше 100 літрів укомплектовані окремим паспортом. На паспорті вказується серійний номер, номер сертифікату відповідності, вага, виробник, об’єм, і найважливіше – дата виробництва, яка повинна бути не старше 10 років.
Якщо з якістю балону все в порядку, звертаємо увагу на вентиляцію балону. Обов’язково повинна бути кришка, яка герметично закриває балон і є вентиляція. У випадку, якщо буде витік газу на мультиклапані, газ не збуде потрапляти у салон автомобіля. Також, балон має бути надійно зафіксованим в автомобілі. Мультиклапан повинен бути з електроклапаном, що потрібно не лише для сертифікації, але і для техніки безпеки, оскільки, у випадку витоку газу чи інших поломок, Ви завжди зможете заглушити авто та перемкнутись на бензин, балон автоматично закриється і весь газ залишиться в ньому.
При переобладнанні автомобіля змінюється його вантажопідйомність. Кожне авто має допустимі норми ваги з навантаженням та без, відповідно, при вписуванні ГБО в техпаспорт, там також змінюється вага автомобіля. Балон та газ який у ного заправлятиметься, відповідно, теж мають свою вагу, що конструктивно змінює вантажопідйомність автомобіля. Що стосується інших компонентів газо-балонного обладнання, на кожному з них має розміщуватись напис про відповідність стандартам, що свідчитиме про те, що кожен компонент перейшов перевірку на відповідність стандартам та може бути встановленим на даному автомобілі.
Дуже важливим моментом є наявність двох мультиклапанів: один повинен знаходитись на балоні, інший – під капотом.
Заправний клапан має бути надійно закріпленим, як і кожен вузол ГБО та не повинен знаходитись в багажному відділенні. Він повинен знаходитись, або в бампері, або в люку, але в жодному випадку не в салоні автомобіля, де можливий витік газу.
Готове до сертифікації авто проходить перевірку на правильність встановлення обладнання та відповідність нормативно-технічній документації. В разі успішної перевірки, власник отримає сертифікат, з яким зможе вписати ГБО у техпаспорт.
Які документи потрібні, щоб вписати ГБО у техпаспорт?
- Техпаспорт
- Паспорт
- Ідентифікаційний код
- Акт прийому-передачі
- Свідоцтво від організації, що встановлювала ГБО
З цим пакетом документів необхідно буде звернути в органи сертифікації, де Ви зможете отримати сертифікат ГБО і в подальшому, звернутись в сервісний центр МВС, де зробите заміну техпаспорта.
Пам’ятайте, до встановлення ГБО у авто слід відноситись максимально відповідально, адже не правильна установка, несправність будь якої деталі, може стати причиною витоку газу у салон чи вибуху. Якісна перевірка спеціалістами з професійним обладнанням стане гарантією безпеки для Вас та ваших пасажирів. Звертайтесь за контактами вказаними на сайті для проходження сертифікація ГБО ціна та якість Вас приємно здивують.