Сертифікація авто Львів ціна, пригнаних з за кордону (Америка, Європа) для постановки на облік

068 404 77 17
sertificated@itg.lviv.ua

Сертифікація авто Львів

Сертифікація авто – це обов’язкова процедура, яку повинен пройти кожен транспортний засіб, що їздить дорогами України.

Перш ніж зареєструвати автомобіль у сервісному центрі МВС, крім пакету обов’язкової документації, власнику необхідно надати сертифікат відповідності на автомобіль. Цей документ, засвідчує, що  автомобіль відповідає усім вимогам щодо безпечної експлуатації транспортного засобу та стандартам екологічних та технічних параметрів, що встановлені законодавством України. Без наявності даного документу, процедура реєстрації авто стає не можливою, а отже, унеможливлює отримання номерних знаків, техпаспорту, оформлення у державтоінспекції та митного контролю.

Отримати сертифікацію відповідності для авто у Львові можна лише в разі успішного проходження усіх тестувань у спеціально обладнаній лабораторії та перевірок у відповідних органах. Для початку, необхідно пред’явити документи для сертифікації авто з америки:

  • Заява на проведення сертифікації авто
  • Документ, що встановлює особу заявника, або довіреність на нього
  • Документи про здійснення митного контролю
  • Документи на авто з країни, з якої він був привезений.

Крім основного пакету документів, в Україні встановлені певні держстандартати, екологічні та технічні вимоги до сертифікації авто, яких також необхідно дотримуватись:

  • Автомобіль повинен бути чистим та охайним.
  • Справні передні габаритні білі вогні, задні жовті поворотники та інші світлові прилади. Нанесення будь-яких засобів, що перешкоджають проникненню світла забороняється (не менше 75% для передніх бічних та лобового скла) !
  • Як мінімум один справний протитуманний задній ліхтар. Червоного кольору.

При сертифікації транспортного засобу тестують усі системи автомобіля для визначення їх справності та функціональності. У разі успішного завершення процедури  - власник зможе найшвидшим часом отримати свій сертифікат. Терміни залежать від технічного стану транспорту. Наприклад, сертифікація авто з США найчастіше відбувається найшвидше.

Сертифікація авто Львів, пригнаних з закордону для постановки на облік ціна 2024

Ціна сертифікації авто з америки (Європи) залежить від  багатьох факторів та не є фіксованою. На ціну можуть вплинути кількість перевірок та експертиз та інші технічні характеристики авто. Точну вартість сертифікації ви зможете дізнатись після первинного огляду спеціалістом.

Як отримати сертифікат відповідності на авто?

«ІНТЕРТРАНСГРУП» – це команда спеціалістів, що надають широкий спектр послуг, допоможуть Вам швидко і якісно здійснити перевірку технічного стану автомобіля, та отримати сертифікат відповідності для будь-якого транспортного засобу. Отримайте професійну консультацію з сертифікації авто у Львові зателефонувавши за номерами вказаними на сайті. Зекономте час  та гроші – звертайтесь до професіоналів!

ТОВ «ІНТЕРТРАНСГРУП»

Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРТРАНСГРУП" створене у листопаді 2004 року.

Головний офіс:
Україна, 03049, Київ-49, вул. Архітектора Кобелєва, 1/7
+38 (044) 245-47-21
ФІЛІЯ ТОВ ІНТЕРТРАНСГРУП "Центр діагностики та підтвердження відповідності КТЗ" ЦДВ:
Україна, 03049, вулиця Київська, 1, Гамаліївка, Львівська область, 81123
+38 (032) 277-78-20
+38 (032) 277-78-14
Львівська філія ТОВ "ІНТЕРТРАНСГРУП":
79018, м. Львів, вул. Городоцька, 128а
+38 (032) 266-20-48
+38 (050) 312-40-91