Сертифікація ГБО, Львів

Мережа випробувальних лабораторій ТОВ «ІНТЕРТРАНСГРУП» надає повний спектр послуг з сертифікації та випробувань КТЗ.
032 2777820,  032 2777814
sertificated@itg.lviv.ua

Установка газобалонного обладнання

Для економії коштів під час експлуатації транспортного засобу багато власників на машину встановлюють газобалонне обладнання, що дає змогу використовувати як паливо стиснений природний газ і зріджений нафтовий газ (суміш пропану й бутану). Будь-яке переобладнання автомобіля потребує реєстрації змін, які можуть стосуватися як зміни конструкції транспортного засобу, заміни номерних деталей (кузов, рама, блок циліндрів двигуна), так і встановлення додаткового обладнання, зокрема і газобалонного, яке спочатку не було передбачено виробником цього авто.

Під час внесення змін і доповнень до конструкції автомобіля необхідно їх зареєструвати, щоб вони були вказані в техпаспорті транспортного засобу. Для цього потрібно подати в Територіальний сервісний центр МВС пакет документів, серед яких обов’язково має бути сертифікат відповідності. Скільки коштує зареєструвати авто, переобладнане під газ (оформити установку ГБО), в Україні? Реєстрація в ТСЦ газобалонної установки обійдеться недорого, але слід врахувати, що отримання сертифіката відповідності оплачується окремо.

Де можна отримати сертифікат відповідності для машини?

До експлуатації після переобладнання допускаються тільки автомобілі, які пройшли перевірку й отримали сертифікат, що підтверджує відповідність встановленого обладнання вимогам чинних правил, нормативів і стандартів. Підтвердити відповідність змін вимогам безпеки можуть спеціальні випробувальні центри та лабораторії, які мають повноваження, що стосуються перевірки транспортних засобів і проведення техоглядів. Отримати сертифікат на газобалонне обладнання можна в органах сертифікації, зазначених в переліку на сайті Міністерства інфраструктури України, які уклали договори з випробувальними лабораторіями.

У мережі лабораторій «ОТК-СЕРВІС» може здійснюватися оцінка відповідності, оскільки лабораторії мають необхідне обладнання й підготовлених фахівців, які проведуть випробування й видадуть відповідний акт. На підставі цього автомобіль має змогу отримати сертифікат відповідності міжнародним екологічним стандартам Євро 4, які регулюють кількість шкідливих речовин у вихлопних газах транспортних засобів.

Які перевірки проходить автомобіль під час оцінки?

Передусім перевіряється відповідність обладнання технічній документації і його маркування, що має містити повну інформацію про газову установку — виробник, термін використання, місце виробництва й іншу.

Оскільки газ — досить небезпечний вид палива, необхідно приділяти велику увагу безпеці експлуатації газобалонного обладнання. Тому обов’язково перевіряють пристрої на наявність клапанів, які запобігають потраплянню газу в салон автомобіля.

Оглядають також трубопроводи, по яких газ подається в двигун, щоб виявити можливі порушення цілісності й витік. Під час проведення експертизи проводиться оцінка правильності встановлення обладнання в цілому відповідно до нормативно-технічної документації.

Слід пам’ятати, що використання несправного ГБО, встановленого з порушеннями, може спричинити небезпечні ситуації — потрапляння газу в салон, загоряння. Тому метою перевірки є не тільки отримання документа, але й забезпечення безпеки водія і пасажирів авто, а також інших учасників дорожнього руху.

ТОВ «ІНТЕРТРАНСГРУП»

Товариство з обмеженою відповідальністю "ІНТЕРТРАНСГРУП" створене у листопаді 2004 року.

Головний офіс:
Україна, 03049, Київ-49, вул. Архітектора Кобелєва, 1/7
+38 (044) 245-47-21
ФІЛІЯ ТОВ ІНТЕРТРАНСГРУП "Центр діагностики та підтвердження відповідності КТЗ" ЦДВ:
Україна, 03049, вулиця Київська, 1, Гамаліївка, Львівська область, 81123
+38 (032) 277-78-20
+38 (032) 277-78-14
Львівська філія ТОВ "ІНТЕРТРАНСГРУП":
79018, м. Львів, вул. Городоцька, 128а
+38 (032) 266-20-48
+38 (050) 312-40-91