українською
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
БЛОК ПОШУКУ

Залізничні перевезення

ТОВ «Інтертрансгруп» - дійсний член Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ), індивідуальний член Всесвітньої федерації міжнародних асоціацій експедиторів (FIATA) - забезпечує високий рівень комплексного транспортно-експедиційного обслуговування перевезень внутрішніх, експортно-імпортних та транзитних вантажів.

Для забезпечення найбільших зручностей вантажовласникам при організації перевезень експортно-імпортних та внутрішніх вантажів на великих залізничних вузлах і промислових центрах України - Донецьку, Львові, Одесі, Харкові, Чопі - є відділи залізничних перевезень вантажів ТОВ «Інтертрансгруп».

Оперативність і надійність у роботі, стабільне фінансове становище протягом багатьох років на ринку перевезень дозволили ТОВ «Інтертрансгруп» зайняти провідне місце на ринку транспортно-експедиційних послуг України та країн СНД, а також по інших Державах Східної та Західної Європи.

Головними принципами роботи підприємства є оперативність, висока якість обслуговування і гарантія виконання взятих на себе зобов'язань. Договори та угоди на транспортно-експедиційне обслуговування при перевезеннях транзитних, експортно-імпортних і внутрішніх перевезень вантажів по Україні здійснюються на підставі Сертифікату відповідності UA9.097.00247-12, Сертифікату управління якістю № UA 2.003.05540-10 від 08.12.2010 року; Атестату виробництва № UA3.097.0040-12 від 08.02.2012 року та Ліцензії (серія АВ № 548959) Міністерства Інфраструктури України із наданням експедиційного сервісу :

 • послуги з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, в тому числі небезпечних вантажів .
 • послуги з організації перевезень вантажів у власному або орендованому залізничному рухомому складі.
 • консультації по оптимізації умов перевезень вантажів залізничним транспортом.
 • комп'ютеризований процес від одержання запиту на перевезення й до завершення перевезення.
 • надання інформації про стан і місцезнаходження вантажу, час його перевантаження й передачі на прикордонних станціях.
 • Контролює проходження вантажів по території України та інших держав, при необхідності робить розшук вантажів.
 • Забезпечує організацію страхування та охорони вантажів.
 • для своїх клієнтів організовує декларування вантажів на всіх сухопутних залізничних переходах України.
 • здійснює централізовані розрахунки з ГП «Українським транспортно - логістичним центром» за митне оформлення транзитних вантажів на кордоні.
 • Надає допомогу в організації планування перевезень і надає допомогу в забезпечення подачі транспортних засобів для здійснення перевезень.
 • Заявка на перевозку

  /zayavka_zd_dop.doc zayavka_zd_dop.doc (35.00 KB)

  Начальник Управління з організації залізничних вантажних перевезень - Грицаєнко Ірина Сергіївна

  Тел.: +38 (044) 591-54-53,
  +38 (044) 465-32-58

  E-mail: dogvr_dp@intertrans.com.ua

   

на головну

карта сайту

e-mail