українською
ПІДПИСКА НА НОВИНИ
БЛОК ПОШУКУ

Автомобільні перевезення

Логічне поєднання вартості перевезення і якості послуг, що надаються, є основою плідного співробітництва з багатьма нашими клієнтами.

Нас вибрали тому, що

1. У нас є сучасна автомобільна техніка

Підприємство входить до п'ятірки найбільших міжнародних автоперевізників України по чисельності транспортних засобів - більше 70 автомобілів, які відповідають найсучаснішим екологічним вимогам „ЄВРО-3” та „ЄВРО-4”. 

Парк автопоїздів становлять автомобілі-тягачі з напівпричепами (причепами) провідних світових виробників Мерседес, МАН, Шмитц, Кроне, Шварцмюллер вантажопідйомністю від 2 до 20 тонн та вантажним об’ємом від 30 до 126 кубометрів.

6 автопоїздів з рефрижераторними напівпричепами забезпечують доставку вантажів з особливим температурним режимом від +25 градусів до -25 градусів за Цельсієм.

20 автопоїздів мають додаткове оснащення та допуск до перевезень небезпечних вантажів.

2. Європейська технологія виконання робіт

Підприємство має у своєму розпорядженні сучасне програмне забезпечення, що дозволяє за декілька хвилин розрахувати оптимальний маршрут перевезення за комплексним критерієм, що включає мінімізацію відстані та термінів доставки, спеціалізацію митних переходів, врахувати будь-які побажання замовника.

Ми виконуємо замовлення на перевезення експортно-імпортних вантажів з/в України, а також доставку вантажів між країнами Європейської Спільноти, Середньої Азії, Китаєм, країнами Ближнього й Середнього Сходу, Російською Федерацією.

Постійний супутниковий і мобільний зв'язок з усіма автомобілями забезпечує можливість термінової подачі під завантаження, контроль наявності на борті дозвільних та інших документів і головне - інформування замовника про місцезнаходження автомобіля у режимі реального часу.

Кваліфіковані менеджери по завантаженнях із урахуванням умов замовлення підготують для вантажовласника повний пакет договірних документів, а по закінченню рейса вчасно нададуть Вам товаросупроводжувальну документацію з відміткою про доставку вантажу, акт виконаних робіт, рахунок-фактуру і податкову накладну встановлених форм.

При укладанні договору замовник має можливість обумовлювати строки доставки (у межах діючих нормативів) і ми несемо фінансову відповідальність за їх дотримання.

Підприємство приймає до перевезення всі небезпечні вантажі, що не вимагають спеціалізованого рухомого складу, великовагові та негабаритні вантажі, вантажі, що вимагають спеціального температурного режиму, інші вантажі з особливими умовами доставки.

3. Надійне забезпечення перевезень.

Підприємство має Ліцензію Міністерства транспорту України серія АВ №545354 з надання послуг по перевезеннях вантажів і пасажирів у міжнародному та внутрішньому сполученнях, є дійсним членом АсМАП України - реєстраційний №72426, всі транспортні засоби застраховані і мають сертифікати заводів-виготовлювачів і національного сертифікаційного центру. 

Керівники структурного підрозділу мають дипломи Міжнародного союзу автомобільного транспорту та Міжнародної організації експедиторських асоціацій, інженерно-технічний склад - сертифікати про закінчення курсів керівників і менеджерів по організації міжнародних автоперевезень, водії - посвідчення водіїв міжнародних перевезень і посвідчення про допуск до перевезення небезпечних вантажів.

Підприємство має у своєму розпорядженні достатню кількість дозвільних документів і діючих віз для водіїв,

Схоронність Ваших вантажів у процесі доставки гарантується страхуванням CMR.

Співробітники філій ТОВ «Інтертрансгруп», які розташовані у містах Харків, Донецьк, Дніпропетровськ, Одеса, Львів, Чоп допоможуть оперативно розв'язати проблеми, що виникли. 

4. Висока якість обслуговування

Високий рівень якості послуг, які ми надаємо з перевезень вантажів автомобільним транспортом у всіх видах сполучень, включає такі чинники: досконалість матеріально-технічної бази перевезень і сервісу, кваліфікація та професіоналізм наших співробітників всіх рівнів, індивідуальний підхід до кожного замовника при уніфікації документообігу з контрагентами, забезпечення можливості постійного контролю за місцезнаходженням автомобіля, як з боку диспетчерів, так і з боку клієнта, оперативне втручання при вирішенні непередбачених ситуацій у процесі доставки, матеріальна відповідальність перевізника за дотриманням термінів доставки та схоронність вантажу, що перевозиться. Договірні відносини можуть бути укладені на будь-який період, при цьому підприємство фінансово гарантує їх виконання і конфіденційність.


на головну

карта сайту

e-mail